!!!ZMĚNA TERMÍNU!!! Jarní svod loveckých psů

Jarní svod psů nespadá do kategorie jako zkoušky psů z výkonu, pro které je napsána výjimka podle mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ze dne 10.4.2021 a z tohoto důvodu není, bohužel, dovoleno ho uskutečnit. Svod spadá do kategorie výstav a výstavy jsou momentálně zakázané.

Z důvodů vládního nařízení a změny oproti minulému týdnu jsme nuceni přeložit Jarní svod loveckých psů pozdější termín. Svod je stále plánován na časovky. Každý kdo zaslal přihlášku dostane e-mailem přidělený čas, na který se dostaví, z důvodu minimálního kontaktu osob.

Prosíme o dodržení časů a ulehčení hladkého průběhu svodu. V případě většího rozvolnění by se svod konal standartním způsobem. Děkujeme všem za spolupráci v této nelehké době, kdy se snažíme ze všech sil kynologické akce uspořádat, všem děkujeme za pochopení.

Sledujte prosím pravidelně stránky a facebookový profil OMSU Prostějov, kde se budeme snažit dávat pravidelně aktualizace daného rozvolnění pro jednotlivé kynologické akce.

S pozdravem Dalibor Fajt

Přihlášky je nutné poslat na sekretariát, nejpozději týden před konáním svodu. !!!NELZE PŘIHLÁŠKU VYPISOVAT AŽ NA MÍSTĚ, JAK TO BYLO MOŽNÉ V PŘEDEŠLÝCH LETECH!!! Děkujeme za pochopení a spolupráci.

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Přesunout se na začátek