Sponzoři

Děkujeme našim sponzorům

Olomoucký kraj je místem dvou turistických regionů. Každý je jiný, ale každý má své osobité kouzlo. Je vhodným místem pro milovníky hor, cykloturistiky a historických, technických i přírodních památek. Nejvýznamnější z hlediska národopisného je oblast Hané, z hlediska aktivního odpočinku pak pohoří Jeseníků.

Prostějov – největší město regionu Prostějovsko, leží uprostřed Moravy. Rozkládá se na ploše 39,04 km2, v nadmořské výšce 223 m. Řečeno zeměpisně, leží v severní části Hornomoravského úvalu, východně od Drahanské vrchoviny, v rovině, která se nazývá Haná na 49 stupni severní zeměpisné šířky a 17 stupni východní zeměpisné délky.

Pomáháme firmám zvyšovat prodej a zisky díky našim službám náboru, školení, grafice, správě online marketingu a tvorbě funkčních webů.

Automechanika, a.s. se specializuje v rámci koncernu Volkswagen na prodej nových a ojetých vozů značky ŠKODA. S prodejem, ale i s opravami vozidel, máme dlouholeté zkušenosti a dnes patříme k uznávaným a často vyhledávaným servisům nejen v Prostějově, ale i v celém regionu.

V našem širokém sortimentu naleznete vše, co je třeba při chovu psů, koček, hlodavců, ptactva, rybiček, plazů a dalších zvířat. Nově také kompletní sortiment rybářských potřeb, návnad a nástrah! Sortiment se postupně rozšiřuje o další, Vámi žádané produkty.

Můj praděd vyráběl vrata ke stodolám již téměř před sto lety a spousta z nich plní svoji funkci dodnes. Já se zpracování dřeva a výrobě nábytku věnuji od devadesátých let dvacátého století.

Dřevěné štítky připomenou i po letech příjemné zážitky z Vaší akce, mohou být netradiční vstupenkou nebo i dárkem. Štítky vyrábíme z vrstvené dřevěné překližky za pomocí řezání a gravírování laserem.

Jsme firma s dlouhodobou zkušeností s výrobou dřevěných konstrukcí, s důrazem na kvalitu a masivní provedení.

Jsme rodinná firma, která s láskou, potěšením a s nadšením pro Vás míchá a balí koření, bylinky a různé směsi koření. Nejdůležitější je pro nás nabízet kvalitní, čerstvé a voňavé kořeníčko. Nejsme příznivci jak glutamanu sodného, tak ani zbytečné soli ve směsích.

Společnost BestHunting CZ, spol. s r.o. je myslivecká společnost, která se zabývá prodejem potřeb pro myslivost, lesnictví, sokolnictví a lovectví. Dále nabízíme odchov bažantů z vlastní bažantnice.

Umět si vychutnat přípravu divokého masa od honby v lesech a na polích až po chutnou pečínku na talíři je příběh naší kuchyně. Objevte s námi chuť divočiny.

Nová značka oděvů pro myslivce.

Naše zlaté šperky jsou navrhovány nejmodernějšími metodami s využitím 3D modelování. Zlaté šperky jsou vyráběny na velmi moderní zahraniční technologii ze žlutého zlata a bílého zlata. Při návrhu zlatých šperků preferujeme nejvyšší kvalitu a krásný vzhled a lesk.

Divize Plumlov obhospodařuje celkem 17 671 ha lesních pozemků, které se v převážné míře rozkládají v severní části okresu Vyškov na území Vojenského újezdu Březina. Toto území patří do přírodní lesní oblasti Drahanské vrchoviny. Mimo hlavní lesní celek spravuje divize lesní pozemky v odloučených částech Slavkov u Brna, Ketkovice (Brno-venkov) a Borohrádek ve východních Čechách.

Výroba firemního oblečení, firemních a školních uniforem a zakázková výroba oděvů a textilních doplňků. Vaši firmu budete nejlépe prezentovat právě vhodně zvoleným firemním oblečením! K sebevědomé komunikaci Vám nestačí pouze znalosti a přirozená inteligence, doslova nutností je vhodně zvolený a vkusný oděv.

Vyrážíte na lov? Pak se v loveckých potřebách nezapomeňte správně vybavit! Při pobytu v přírodě je v prvé řadě rozhodující kvalitní a pohodlné oblečení, které Vás uchrání před všemi nešvary počasí. V našem e-shopu najdete jak správnou obuv, tak oblečení na lov a pro myslivce!

Navštivte naší kamennou prodejnu. Praxí vyškolený personál Vám rád poradí s výběrem vhodného náčiní, pro Váš úspěšný rybolov.

Firma Pavel Šálek produkuje kompletní, více funkční čtyřkolé malotraktory do 47HP včetně široké škály přídavného zařízení. Sídlíme v srdci Hané ve městě Prostějov. Malotraktory z Prostějova mají tradici nejen v České Republice, ale i v Evropě již přes půl století vždyť první malotraktor opustil brány Prostějova v roce 1955.

Zabýváme se prodejem originálních značkových produktů dovážených ze zemí původu. Naše zboží je dováženo z Německa, Anglie, USA, Itálie, Francie… Naším prvořadým cílem je kvalita a originalita prodávaného zboží. Jako velkoobchod spolupracujeme pouze přímo s výrobci či jejich oficiálními distributory. Každého dodavatele si vždy pečlivě prověřujeme.

Naše krejčovství nabízí šití a opravy jak pánských a dámských oděvů. Dále se specializujeme na výrobu mysliveckých oděvů dle tradičních střihů. Po domluvě lze provést i dodatečné úpravy. Vždy se snažíme, abychom našimi službami, kvalitním materiálem a dvacetiletou praxí dosáhli plné spokojenosti zákazníka. Oděvní materiály zajišťujeme u ověřených distributorů a upřednostňujeme užití přírodních materiálů.

Charvát & syn s.r.o.

MOSTKOVICE 530, 798 02

silniční motorová doprava – nákladní vnitrostátní 

Ing. Zdeněk Charvát

MOSTKOVICE 530, 798 02

silniční motorová doprava – nákladní vnitrostátní 

Ve výrobním programu z OPP dominují: pracovní rukavice – všech modifikací a typů, pracovní oděvy, protipořezové oděvy a zástěry (textilní i kovové), pracovní zástěry (textilní, pogumované, pryžové, plachtové), prostředky na ochranu hlavy (ochrana sluchu, zraku, dýchacího ústrojí, pokrývky hlavy), pracovní boty, utěrky, ručníky.

Rodinná (nepřerušená) tradice od roku 1937 ve čtvrté generační řadě se specializuje na výrobu kovových a litinových dílů, pro stavbu kachlových kuchyňských sporáků a kachlových kamen.

Zdeněk Erva - Prostějov

Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů

Rodinná (nepřerušená) tradice od roku 1937 ve čtvrté generační řadě se specializuje na výrobu kovových a litinových dílů, pro stavbu kachlových kuchyňských sporáků a kachlových kamen.

Přesunout se na začátek