Situace ohledně budovy sekretariátu OMS Prostějov

Dobrý den, 

jelikož nás mnoho lidí upozorňuje na to, že dochází k desinformacím ohledně budoucnosti budovy sekretariátu OMS Prostějov, rozhodla myslivecká rada o tom, aby byly některé věci upřesněny. Zasílám tedy tento e-mail, abychom zabránili šíření nesmyslů.  

Z důvodu narůstajících nákladů na opravu a údržbu budovy sekretariátu OMS Prostějov je třeba zvážit další kroky, jak bude s budovou naloženo. Je několik variant, cesta nákladných nevyhnutelných oprav, cesta prodeje budovy a následných investic do vhodných nemovitostí, pronájem prostor. Myslivecká rada zváží a doporučí vhodné varianty, jak dál. Musíme být připraveni pro všechny možnosti a mít přehled o tom, kolik by stála oprava budovy, zda by byl nájemce či v jaké hodnotě by byla budova celá prodána. Záměr prodeje neznamená ještě podej konečný. Bylo třeba, aby se nabídla budova k prodeji a tak se našel potencionální prodejce. Konečné rozhodnutí bude řečeno na okresním sněmu, kde každý spolek spadající pod OMS Prostějov zastupuje jeden delegát a ten bude hlasovat o nejlepší a nejvýhodnější variantě budoucnosti budovy sekretariátu OMS Prostějov. Rozhodnout musí sněm !

V příloze zasílám zápis z Okresního sněmu ze dne 1.9.2021, kde bylo o této věci hovořeno a byla podrobně rozebrána. Snad vám toto pomůže lépe pochopit tuto problematiku.

S pozdravem

Jitka Procházková

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

Přesunout se na začátek